We get results

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Medyajoy, hem şirketinizin ayakta kalmasına , dijital dünyaya adapte olmasına hem de giderek büyümesine yönelik stratejiler geliştirmenize yardım etmeye hazırdır.

01
01
İçerik Yönetimi

Sosyal medya ağları sanal dünyanın en hareketli ve canlı alanlarıdır. Sürekli bir akış ve sürekli bir yenilik söz konusudur. Sürekli olarak aktif olan bir alanın da, her daim içeriklerle beslenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı da düzenli olarak markanın değerlerine ve hizmet anlayışına uygun olacak içeriklerin planlanması, oluşturulması ve sosyal medya hesaplarından paylaşılması gerekmektedir.

02
02
Sosyal Medya Takibi

Sosyal medya adeta büyük bir okyanustur. Siz sosyal medya üzerinde varlık göstermeseniz, faaliyet yürütmeseniz bile insanlar firmanız ve markanız hakkında sosyal medyada konuşabilir. Kimlerin sizin hakkınızda konuştuğu ve neler dediği ise eminiz ki sizin için çok önemlidir. Bu yüzden Stratejik SEO’nun vermiş olduğu Sosyal Medya Takibi hizmeti firmalar adına büyük artılar katıyoruz.

03
03
Organik Takipçi Arttırma

Organik takipçi Arttırma; Sosyal medyada var olan hesaplarınızı takibe alan kitleniz gerçek kişilerden oluşması önemli bir husustur. Birçok kullanıcı, firma hesabının kimler tarafından takip dildiğini ve takip edenlerin gerçek kişiler olup olmadığını kontrole etmektedir. Çünkü bu durum kullanıcı gözünde bir güven esasıdır. Bu yüzden sizinde organik takipçi kitlesi oluşturmanız gerekmektedir.

04
04
Online İtibar Yönetimi

Sosyal medyada karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları ve kriz durumlarını hiç düşündünüz mü? Peki, yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında neler yapmanız gerektiğini? Sosyal medya dünyası sunduğu avantajlar çerçevesinde iyi olmasıyla beraber her zaman dikkatli olunması gerekilen, riskli bir mecradır. Her zaman etkileşime açık olan sosyal medya ağları, aynı zamanda kontrol edilmesi ve kısıtlanması zor bir alandır.

Medyajoy

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Medya Yönetimi

Sosyal medya danışmanı, elindeki materyalleri kullanarak markaların en özgün şekilde tanıtılmasında ve müşteri çekmesinde etkilidir. Ülkemizde dijital Pazar, diğer ülkelere kıyasla daha yavaş gelişmekte olsa da, sosyal medyanın kullanımını gerektiren ilk mesleklerden biri olarak danışmanlık ortaya çıkmıştır. Kurumlara ulaşım, iletişim ve kurumla ilgili bilgi alma gibi işler için mutlaka kullanılan internet, reklam aracı olmaya başladığında bu meslek başlangıç kıvılcımlarını ateşlemeye başlamıştır. Sosyal medya üzerinden markaların birbiriyle savaşına, müşterilerin firmalara bakışına ve verilen otomatik reklamlara kadar sosyal medyada gördüğümüz, marka özelliği olan her işte sosyal medya danışmanlarının parmağı vardır.

Medya yönetimi kapsamında algısal çalışmalar yaparak kişilerin markalara bakış açısını belirleyen, markaların müşterilere ulaşmasının daha kolay yollarını açan ve kendini geliştirmek isteyen markaların müşteri şikayetlerini daha objektif değerlendirmesini sağlayan bu meslek, dijital ortamda yapılacak işlerin parlayan yıldızı konumundadır.