Biz Kimiz

Hakkımızda

Dijital pazarlama ajansı olarak 2019 yılından itibaren Bursa’da hizmet veren Medyajoy sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Kendinize özel siteler oluşturabileceğiniz gibi hazır web site gibi ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla giderebilirsiniz.

Ayrıca alacağınız eğitim ve hizmetlerle hızlı bir şekilde kendi sitenizi kurabilirsiniz. Kendinize ait markalarınız için birbirinden renkli, hareketli ve eğlenceli siteler hazırlayarak, müşterilerinize sınırsız hizmet vermenin tadını çıkaracağınız medyajoy, ne zaman isterseniz sizlere hizmete hazır.

Siteleriniz için güvenilir sunular oluşturmaktayız, oluşturduğunuz güvenli sunularda dilediğiniz kadar barınabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına göre hareket eden ekibimizle sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız.

Vizyonumuz

Firmamıza özgü modern bir anlayışla ilerlerken kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Sektör içerisinde rakiplerimiz arasında lider konuma gelebilmek için profesyonel bir şekilde çalışan uzman ekibimizle, sizlere daima yaratıcı ve eğlenceli siteler oluşturmaktayız.

Misyonumuz

Her firmada olduğu gibi bizlerin de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için benimsediği ilkeler bulunmaktadır. Benimsediğimiz ilkelerin başında iş ahlakımız gelmektedir. Dürüstlük ve iş ahlakını birleştirerek oluşturduğumuz misyonumuz, modern ve eğlenceli bir anlayışa sahip olma ilkesi ile devam etmektedir.

Bizler daima sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için dinamik bir ekip ruhu ile çalışmaktayız. Sorumluluğunu üstlendiğimiz işleri büyük bir titizlikle ve verilen sürede tamamlayacağımız şekilde teslim ederiz.

Hizmetlerimiz

Sizlere daima özgün işler teslim etmek için uğraşmaktayız. Peki Medyajoy ekibi sizlere ne gibi hizmetler sunmaktadır buyurun beraber görelim.

Medyajoy ekibi sizlere;

  • Seo Hizmeti
  • Özel Site Tasarım hizmeti
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • E-Ticaret teması
  • Kurumsal Site

Hizmetleri sunmaktadır.

Alacağınız Seo hizmeti ile Google webmaster araçlarına kayıt olacağınız gibi aynı zamanda nasıl reklam yönetimi yapacağınızın, optimizasyon hız gibi hizmetleri de alacaksınız.

Özel site tasarım eğitimi ile kendi zevkinize uygun bir şekilde site kurmayı öğrenirken sosyal medya yönetimi eğitimi ile firmanızın sosyal medyalarını nasıl yöneteceğinizi, markanızı en doğru nasıl tanıtacağınızı öğreneceksiniz. E ticaret teması ile firmanız ve markanız doğrultunda bizlerden hazır siteleri alabileceksiniz.

Kurumsal site teması ile zevkinize uygun tasarımı bizlerde bulacaksınız. Zevkiniz doğrultusunda firmanız için en doğru siteyi Medyajoy dijital pazarlama ajansında bulacaksınız.