Biz Kimiz

Hakkımızda

Dijital pazarlama ajansı olarak 2019 yılından itibaren Bursa’da hizmet veren Medyajoy sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Kendinize özel siteler oluşturabileceğiniz gibi hazır web site gibi ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla giderebilirsiniz.

Ayrıca alacağınız eğitim ve hizmetlerle hızlı bir şekilde kendi sitenizi kurabilirsiniz. Kendinize ait markalarınız için birbirinden renkli, hareketli ve eğlenceli siteler hazırlayarak, müşterilerinize sınırsız hizmet vermenin tadını çıkaracağınız medyajoy, ne zaman isterseniz sizlere hizmete hazır.

Siteleriniz için güvenilir sunular oluşturmaktayız, oluşturduğunuz güvenli sunularda dilediğiniz kadar barınabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına göre hareket eden ekibimizle sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız.

Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki 10 Ana Madde ve 8 Alt Maddeden oluşan şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizde satışta olan web paketleri ve ona bağlı tüm sayfalar Medyajoy malıdır ve onun tarafından işletilir.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

1. SORUMLULUKLAR
a.Medyajoy.com, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. 
b.Medyajoy.com, üyenin sözleşme konusu ürünlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
c.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde
d.Site üzerinden deneme amaçlı sahte sipariş verilmesi yasaktır. Bu tür girişimlerde bulunan kişiler hakkında yetkili mahkemelere dava açılacaktır. Kullanıcılar verdikleri siparişlerin doğru olduğunu kabul ve beyan eder.
 
2.  FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI
 
2.1. İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, ve ürünler tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
2.2. Site’de yer alan ürünler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz ve aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 
 
3. BİLGİ GİZLİLİĞİ
3.1. Medayajoy.com, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
3.2. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
4. KAYIT VE GÜVENLİK
Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.
 
5. MÜCBİR SEBEP
 
Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. 
6. SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE UYGULANABİLİRLİK
 
İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.
 
7. SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER
 
Medyajoy.com, dilediği zaman sitede sunulan ürünleri ve hizmetleri  işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.
 
8. TEBLİGAT
İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.
 
9.DELİL SÖZLEŞMESİ
Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.
 
10 UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Konya (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Vizyonumuz

Firmamıza özgü modern bir anlayışla ilerlerken kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Sektör içerisinde rakiplerimiz arasında lider konuma gelebilmek için profesyonel bir şekilde çalışan uzman ekibimizle, sizlere daima yaratıcı ve eğlenceli siteler oluşturmaktayız.

Misyonumuz

Her firmada olduğu gibi bizlerin de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için benimsediği ilkeler bulunmaktadır. Benimsediğimiz ilkelerin başında iş ahlakımız gelmektedir. Dürüstlük ve iş ahlakını birleştirerek oluşturduğumuz misyonumuz, modern ve eğlenceli bir anlayışa sahip olma ilkesi ile devam etmektedir.

Bizler daima sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için dinamik bir ekip ruhu ile çalışmaktayız. Sorumluluğunu üstlendiğimiz işleri büyük bir titizlikle ve verilen sürede tamamlayacağımız şekilde teslim ederiz.

Hizmetlerimiz

Sizlere daima özgün işler teslim etmek için uğraşmaktayız. Peki Medyajoy ekibi sizlere ne gibi hizmetler sunmaktadır buyurun beraber görelim.

Medyajoy ekibi sizlere;

  • Seo Hizmeti
  • Özel Site Tasarım hizmeti
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • E-Ticaret teması
  • Kurumsal Site

Hizmetleri sunmaktadır.

Alacağınız Seo hizmeti ile Google webmaster araçlarına kayıt olacağınız gibi aynı zamanda nasıl reklam yönetimi yapacağınızın, optimizasyon hız gibi hizmetleri de alacaksınız.

Özel site tasarım eğitimi ile kendi zevkinize uygun bir şekilde site kurmayı öğrenirken sosyal medya yönetimi eğitimi ile firmanızın sosyal medyalarını nasıl yöneteceğinizi, markanızı en doğru nasıl tanıtacağınızı öğreneceksiniz. E ticaret teması ile firmanız ve markanız doğrultunda bizlerden hazır siteleri alabileceksiniz.

Kurumsal site teması ile zevkinize uygun tasarımı bizlerde bulacaksınız. Zevkiniz doğrultusunda firmanız için en doğru siteyi Medyajoy dijital pazarlama ajansında bulacaksınız.